LKS Kasztelan Papowo Biskupie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

LKS Kasztelan Papowo BiskupieWojownik Wabcz
LKS Kasztelan Papowo Biskupie 2:2 Wojownik Wabcz
2015-10-24, 15:00:00
Papowo Biskupie
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Victoria Lisewo 4:1 Pomorzanin Toruń
Pomowiec Kijewo Królewskie 2:4 Stal Grudziądz
LKS Kasztelan Papowo Biskupie 2:2 Wojownik Wabcz
Unislavia Unisław 3:2 Gwiazda Starogród
Cyklon Kończewice 2:1 Pogrom Zbójno
LZS Świedziebnia 0:2 Sokół Lubicz
Piast Łasin 0:1 Unia Wąbrzeźno

Logowanie

Najnowsza galeria

Kasztelan 4 : LZS Świedziebnia 3
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 196, wczoraj: 102
ogółem: 155 912

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Relacja spotkania

herb Gwiazda Starogród
0:1
(0:0)
herb LKS Kasztelan Papowo Biskupie
Gwiazda Starogród   LKS Kasztelan Papowo Biskupie
Starogród

2015-10-17, 15:30

Czas spotkania: 90 min.

herb LKS Kasztelan Papowo Biskupie Informacje o kadrze LKS Kasztelan Papowo Biskupie

1. Jakub Szramowski   
2. Łukasz Jaworski   
3. Michał Rudewicz   
4. Radosław Malarski   
5. Tomasz Pudlewski kapitan   
6. Miłosz Romanek   
7. Radosław Goc  (1 asysta)   
8. Łukasz Belski   
9. Robert Rutkowski  zmiana 45" Mateusz Pilecki   
10. Dawid Smętek   
11. Szymon Grabowski bramka   

Oceny zawodników »

herb LKS Kasztelan Papowo Biskupie Prezentacja graficzna składu drużyny LKS Kasztelan Papowo Biskupie


Radosław Malarski
Michał Rudewicz
Tomasz Pudlewski
Łukasz Belski
Łukasz Jaworski
zmiana
Robert Rutkowski
Mateusz Pilecki
Dawid Smętek
Miłosz Romanek
Szymon Grabowski
Radosław Goc
Jakub Szramowski

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Pomorzanin Toruń - Unia Wąbrzeźno
Sokół Lubicz - Piast Łasin
Pogrom Zbójno - LZS Świedziebnia
Gwiazda Starogród - Cyklon Kończewice
Wojownik Wabcz - Unislavia Unisław
Stal Grudziądz - LKS Kasztelan Papowo Biskupie
Victoria Lisewo - Pomowiec Kijewo Królewskie