Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Ze Zbójnem na remis

• autor: Przemas_1990, 2015-10-12 15:43

W sobotnie popołudnie remisujemy na własnym boisku z beniaminkiem rozgrywek Pogromem Zbójno 2:2 po bramkach Nowasielskiego i Grabowskiego.

Do meczu z Pogromem Kasztelan przystąpił w składzie: Szramowski- Belski, Malarski, Rudewicz, Pudlewski- Żbikowski, Sadowski- Smętek, Nowasielski, Rutkowski- Grabowski. Około dwudziestej minuty goście wychodzą na prowadzenie, zawodnik gości dośrodkował piłkę na pole karne do swojego kolegi, który przyjął piłkę i strzałem w długi róg nie dał szans Szramowskiemu. Po bramce drużyna Kasztelana nie zwiesza głowy w dół, zaczynają się ataki drużyny z Papowa. Po chwili z rzutu rożnego dośrodkowuje Sadowski na głowę Smętka który przedłużył piłkę do Nowasielskiego, a ten wyrównał stan meczu. Mamy 1-1, mecz zaczyna się od nowa. Kasztelan nie przestaje atakować, lecz nie potrafi wykorzystać sytuacji. Stare przysłowie piłkarskie mówi: "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić". Po kontrze gości, Kasztelan dostaje "bramkę do szatni". Napastnik Pogromu mocno uderza z około 25 metrów, piłka przechodzi przez ręce Szramowskiego i niestety 1-2. Po zmianie stron to Kasztelan przejmuje inicjatywę i zamyka gości na własnej połowie, którzy ograniczali się do krótkich kontr. Do wyrównania Kasztelan doprowadził około 70 minuty, po faulu gości sędzia odgwizduje rzut wolny przed polem karnym drużyny ze Zbójna. Do piłki podchodzi Grabowski i ustala wynik meczu. Do kontrowersyjnej sytuacji dochodzi w końcówce meczu, Nowasielski jest faulowany w polu karnym gości, niestety sędzia nie dopatrzył się przewinienia. Następny mecz rozegramy w sobotę o godzinie 16 w Starogrodzie, z miejscową Gwiazdą.

Na ławce rezerwowych: Granat, Wiaderny, M. Wiśniewski, Jaworski, Romanek, Grabowski
Na zmiany weszli: Granat, Wiśniewski, Wiaderny
Zabrakło: Goc, Rogoziński, P. Wiśniewski, Grochala, Nowacki, Pilecki