Aktualności

Wygrana z Pomorzaninem

• autor: Przemas_1990, 2015-08-24 09:21

Po wyrównanym meczu Kasztelan wygrywa 5:2 z Pomorzaninem Toruń.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla Kasztelana, ponieważ już w 4' po podaniu Goca, Pudlewski nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Kilkanaście minut później to Pudlewski podaje piłkę, a świetnie dysponowany Grabowski lobem pokonuje bramkarza gospodarzy. Pomorzanin w pierwszej połowie bramce graczy z Papowa zagroził jedynie stałymi fragmentami gry. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:2. Na drugą połowę LKS Kasztelan wyszedł troszkę rozluźniony i po około 10' gry było już 2:2. W 55' następuje zmiana, Jaworskiego zastępuje Romanek. W 60' z boiska schodzi Smętek a w jego miejsce wchodzi Pilecki. W 75' Goc dośrodkowuje z rzutu rożnego a bramkę na 2:3 głową strzela Rudewicz. Pomorzanin zaczął naciskać, Kasztelan przeprowadza ostatnią zmianę. Rutkowski zastępuje Żbikowskiego. Dziesięć minut później piłkę wybija Grochala, błąd obrony z Torunia wykorzystuje Grabowski i umieszcza piłke w siatce. Gospodarze podłamali się. Co wykorzystał Rogoziński, przebiegł ponad połowę boiska z piłką, podaje do Malarskiego a ten w pojedynku jeden na jednego przegrywa pojedynek z bramkarzem. W 94' wynik ustala strzałem z połowy boiska Goc. Po dwóch spotkaniach Kasztelan ma komplet punktów i prowadzi w ligowej tabeli. Następne spotkanie odbędzie się w Unisławiu z tamtejszą Unisłavią. Zapraszamy na mecz.

SKŁAD: Grochala - Jaworski(Romanek) Rudewicz Malarski Belski - Rogoziński Żbikowski(Rutkowski) Goc Pudlewski - Smętek(Pilecki) Grabowski.

Nie zagrali: Wiśniewski, Grabowski K.
Zabrakło: Nowosielski, Stolkowski, Wiaderny, Granat, Sosnowski, Lewandowski W

PS. Dziekujemy Adrianowi za wykonaie zdjęć z meczu :)